OČKOVÁNÍ pro všechny 3.8.2021 v Osoblaze

SDRUŽENÉ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ KRNOV INFORMUJE,  ŽE
mobilní očkovací tým krnovské nemocnice
vyrazí očkovat do Osoblahy neregistrované
Krnovská nemocnice vyšle v úterý 3. srpna 2021 do Osoblahy mobilní očkovací tým. Ten bude od 08:00 do 17:00 ve stanech přímo na náměstí očkovat proti Covid-19 všechny zájemce bez předchozí registrace.
„Ze statistik je zřejmé, že na Osoblažsku je procentuálně nejméně naočkovaných lidí v rámci kraje i republiky. Je možné, že řada obyvatel nemusí mít přístup k internetu, případně má potíž s dopravou do očkovacího centra. Proto zde po dohodě s vedením Moravskoslezského kraje vysíláme náš mobilní očkovací tým. Naočkovat by měl zvládnout za jediný den několik set zájemců. V případě potřeby akci zopakujeme,“ uvedl ředitel krnovské nemocnice MUDr. Ladislav Václavec, MBA.
Všichni zájemci, kteří na náměstí do Osoblahy přijdou, se na místě zaevidují u administrátorů a následně budou naočkováni. „Zájemce budeme očkovat jednodávkovou vakcínou Janssen. Připravena pro ně bude i odpočinková zóna,“ pokračoval ředitel nemocnice.
Zdravotníci s sebou do Osoblahy povezou pro případné zájemce také dvoudávkovou vakcínu Pfitzer, u které je ale nutno po třech týdnech absolvovat přeočkování.

Krnovská nemocnice předem děkuje starostům obcí Osoblažska, že o možnosti očkování budou prostřednictvím webu a obecního rozhlasu informovat místní obyvatele.

 

Jiří Krušina
Tiskový mluvčí SZZ Krnov
724 014 860

Skip to content